Novinky

PF 2024

24.12.2023

Všem obchodním partnerům a fanouškům naší společnosti přeji příjemné a ve zdraví prožité svátky vánoční, v novém roce hlavně pevné zdraví, rodinnou pohodu a mnoho osobních i pracovních úspěchů.

Na jaře letošního roku jsme rozšířili portfolio nabízených služeb o návoz kejdy a digestátu k samojízdným aplikátorům nebo taženým aplikačním cisternám. Pro tyto účely byl pořízen tahač Tatra Phoenix 4x4 v traktorové verzi s cisternou Bodex/Meprozet o objemu 22 m3. Cisterna je vybavena horním 10" andockem a levým bočním 8" andockem.

V letošním roce jsme se rozhodli obměnit naši prvně pořízenou sklízecí mlátičku Claas Lexion 760 TT za modernější Lexion 7500 TT, od kterého si slibujeme zejména větší výkonnost, úsporu pohonných hmot, přesnější mapování výnosů a jednodušší obsluhu.

PF 2023

23.12.2022

Všem obchodním partnerům a fanouškům naší společnosti přeji příjemné a ve zdraví prožité svátky vánoční, v novém roce hlavně pevné zdraví, rodinnou pohodu a mnoho osobních i pracovních úspěchů.

Precizní zemědělství a jeho jednotlivé prvky se v českém zemědělství začínají uplatňovat čím dál více i vzhledem k tlaku na ekologizaci a zefektivnění využití vstupů. Uvádím zde odkaz na video zveřejněné Spolkem pro inovativní a udržitelné zemědělství (SIUZ), které je zaměřeno na variabilní aplikaci hnojiv. Ve videu je zmíněna variabilní aplikace...

Pro letošní sezonu hledáme nové kolegy do našeho týmu, konkrétně obsluhu i střídače/pomocníka u sklízecí mlátičky, traktoristu. Vítáni jsou všichni, kteří mají nějaké zkušenosti s obsluhou velké moderní zemědělské techniky bez ohledu na její značku, mají chuť učit se novým věcem a jsou zapálení pro věc. Pro více informací volejte na tel. číslo 778...

PF 2022

23.12.2021

Všem obchodním partnerům a příznivcům naší společnosti přeji příjemné a ve zdraví prožité svátky vánoční, do nového roku hlavně pevné zdraví, rodinnou pohodu, mnoho osobních i pracovních úspěchů. Jakub Medera

Při letošní sklizni sóji předvedla svoje přednosti nově pořízená flexibilní pásová lišta Claas Convio 930 flex s flexibilitou (průhybem) kosy až 225 mm. Tato vlastnost zajišťuje maximální možné kopírování terénu při sklizni polehlých porostů nebo porostů s nízko nasazujícími lusky typu hrách nebo právě zmíněná sója.

Do sklizňové sezony 2021 vstupujeme s nově pořízenou sklízecí mlátičkou vytřásadlové koncepce Claas Lexion 6700 TT v kombinaci s flexibilním pásovým adaptérem Claas Convio 930 o záběru 9 m. Sklízecí mlátička bude vybavena rovněž jako stávající Lexion 760 TT navigačním systémem John Deere s možností mapování výnosů.

Jeden z našich spokojených zákazníků, kterému pomáháme se sklizní obilovin a řepky, nás oslovil s požadavkem na navážení a pomoc při letecké aplikaci ledku. Naším úkolem bylo dovézt hnojivo na polní letiště a naplnit předpřipravený 1000 kg zásobník určený přímo pro konkrétní typ letadla, kterým se velmi rychle naplnilo a mohlo okamžitě během pár...